Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účastníci zájezdu

15. 10. 2006

Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku.

Obrazek

Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu." Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu jemné vieweghovské ironie.

Tento film je momentální zaležitost , nezanechá ve vás žádný dojem a myslím že si ani ani nemá žádnou specifickou scénu která by se stala časem populární . Film je spíše odpočinkový , nemusíte u něj přemýšlet a nebýt Pavla Lišky humor by se hledal těžko . Na tomto snímku oceňuji nejvíc asi perfektní herecké obsazení které bohužel i přes velkou snahu film nezachránilo        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář